AFIRE PREMIUM AWP-20-50 įmontuojamas elektrinis vandens garų židinys

 • AFIRE PREMIUM AWP-20-50 įmontuojamas elektrinis vandens garų židinys

  Kaina 2600 
  3720  Sutaupykite 1120 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 

  Elektrinis židinys AFIRE tikroviška liepsna Jūsų bute, biure ar name

  Gamintojas
  AFIRE
  Aukštis, mm:
  300
  Plotis, mm:
  508
  Gylis, mm:
  304
  Montavimo tipas:
  Įmontuojamas
  Tipas:
  OPTI-MYST
  Valdymo pultas:
  Yra
  Svoris, kg:
  13
  Gamintojas:
  AFIRE
  Garantija:
  2 metai
  Plotis prekių paieškai iki, cm:
  50
 • Elektrinis židinys AFIRE PREMIUM AWP-20-50 įmontuojamas vandens garų idėklas be šildymo funkcijos

  Ar matėte kada nors degantį vandenį? Pamatę 3D vandens garų židinį negalėsite patikėti savo akimis. Labai smulkus vandens garų lašeliai apšviesti diodiais sukuria tikros liepsnos vaizdą. Šalta ugnis saugi dėl vaikų ar naminių gyvūnų. Valdomas nuotoliniu pultu ar išmaniuoju telefonu. Reguliuokite liepsnos aukštį intensyvumą ar spalvas, magiškas ir tikros liepsnos vaizdas jūsų bute, name, kavinėje, restorane, viešbutyje, spa ar ofise, nustebinkite aplinkinius su vandens garų židiniu, be dūmų, suodžių ir kamino, montuojamas bet kokioje patalpoje.

  AFIRE elektriniai židiniai pakabinami ant sienos, įmontuojami, įleidžiami į sieną ar baldus, pastatomi su apdaila, pastatomi į kampą, kampiniai elektriniai židiniai gali būti montuojami bute, name, biure, kavinėje ir bet kurioje patalpoje. AFIRE elektriniams židiniams nereikalingas kuras, kaminas ar specialiai pritaikyta patalpa. Elektriniai židiniai su natūralios liepsnos imitacija, šildymo funkcija, kai kurie su malkų traškėjimo funkcija, pakeis tradicinius malkinius židinius, kuriems reikalingas kaminas ir kuras. Elektrinių židinių šiuolaikinės technologijos Opti-myst su vandens garais. AFIRE elektriniai židiniai – mažos elektros sąnaudos tik iki 30 W per valandą (0,004 eur/val), patalpos šildymo funkcija su elektroniniu termostatu, tikroviška liepsna, didelis modelių, dydžių, išmatavimų ir spalvų pasirinkimas, šiuolaikinės technologijos, aukšta kokybė ir maža kaina.

  Tikroviška liepsna https://www.youtube.com/watch?v=Rbuf-hVznVM&feature=youtu.be

  „AFIRE „Opti-myst“ natūralios ugnies efektas sukuriamas apšviečiant ypač smulkius vandens garus.

  Mėgaukitės tikroviška liepsna „Opti-myst“ natūralios ugnies efektu, kuris iškart išsiskiria iš kitų elektrinių židinių. „AFIRE“ sukūrė trijų vizualizacijų 3D ugnies ir dūmų efektą. Elektrinis židinys niekada nebuvo toks realus ir panašus į tikras degančias malkas.

  Vandens rezervuaras, apšvietimas (LED), šildymo funkcija ir vandens garintuvas sukuria revoliucinę liepsną, neatskiriamą nuo tikros ugnies. Pilnai užpildytas rezervuaras ( du litrai) garinamas iki 20 valandų, todėl nereikės ilgą laiką rūpintis užpildymu. Pasibaigus vandeniui įsijungia įmontuota apsauga, kurį automatiškai išjungia židinį, dėl ko Jums neteks nerimauti jei pamiršite jį išjungti. Itin smulkūs garai tuo pačiu ir drėkina patalpą – dviguba nauda.  Taip pat galima jungti prie vandentiekio sistemos, dėl ko vanduo užsipildys automatiškai.

  Ultragarsinis šaltų garų generatorius.

  15 ugnies atspalvių.

  Galimybė prijungti prie "Smart Home" sistemos.

  Valdymas nuotoliniu pultu ir savo išmaniuoju telefonu.

  Labai svarbu ! Visi AFIRE vandens garų židiniai turi UVC lempas, kurios naikina ore ir vandenyje esančius mikrobus, tokiu būdų židinys ne tik teiks malonumą akiai, bet. ir valys Jūsų orą. UVC lempos sunaikina iki 99,9 % ore esančių mikrobų ir  virusų.