PLANIKA SQUARE dujinis lauko židinys

 • PLANIKA SQUARE dujinis lauko židinys

  Gamintojas
  PLANIKA
  Aukštis, mm:
  797
  Plotis, mm:
  480
  Gylis, mm:
  480
  Galia, kW:
  10
  Tipas:
  Lauko židinys
  Svoris, kg:
  20
  Gamintojas:
  PLANIKA
  Garantija:
  2 metai
  Plotis prekių paieškai iki, cm:
  50
 • PLANIKA SQUARE dujinis lauko židinys juodas.

  PLANIKA dujiniai židiniai. PLANIKA dujiniai židiniai gali veikti su gamtinėmis dujomis arba iš mažų balionų suskystintų propano dujų. Dujiniai židiniai su tikra ugnimi, malkų imitacija, sukuria tikro židinio vaizdą, kurio neįmanoma atskirti nuo tikro malkinio židinio. Automatinis ugnies ir šilumos reguliavimas, leidžia tikra ugnimi mėgautis ir vasarą ir žiemą ištisus metus savo terasoje, pavėsinėje ar tiesiog lauke. PLANIKA dujiniai židiniai – aukščiausios technologijos, mažos dujų sąnaudos, tikra ugnis ir šiluma, geri atsiliepimai, aukščiausia kokybė, geri atsiliepimai bei prieinama kaina. PLANIKA dujiniai židiniai degdami neišskiria dūmų, pelenų, nesusidaro suodžiai, todėl pro skaidrų stiklą visada matysite nepakartojamą ugnies vaizdą.

  Tikros ugnies vaizdas video https://www.youtube.com/watch?v=xyDQB1UzChs

  Šio židinio degiklis gaminamas iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno. Židinio degiklio galingumas 10 kW. Židinio galingumą ir liepsnos dydį galite reguliuoti patys pasukama rankenėle ant korpuso.

  Ytin mažos sunaudojamų dujų sąnaudos - 0,65 kg/h leis nenutrūkstamai mėgaytis tikra ugnimi ir šiluma iki 40 valandų su vienu balionu.

  Švarus degimas, degdama ugnis neskleidžia nei dūmų nei kvapo.

  Šiluma juntama iki 3 metrų spinduliu.

  Elektroninis uždegimas.

  Visiškai saugus naudojimui, visos apsaugos dėl dujų nutekėjimo, tai lyg naudotis namuose dujine virykle.

  Dujų balionas statosi židinio stove. Yra kompaktiškas ir lengvai pastatomas norimoje vietoje.

  Stebuklinga ir užburianti besisukanti liepsna, dėl PLANIKA patentuotos degimo sistemos.

  Rinkdamiesi PLANIKA židinius, būsite garantuoti dėl kokybės, saugumo, patogaus valdymo, naujausių technologijų, nepakartojamo ugnies vaizdo, bei šilumos. PLANIKA dujiniai židiniai - tikra ugnis, tikra šiluma, nepakartojamas ugnies vaizdas, bei galimybė židinį turėti Jūsų bute, name, kavinėje, restorane, viešbutyje ar biure, jį pritaikysit visur.