Apie mus

 • Mes esame įmonė užsiimanti didmenine ir mažmenine prekyba šildymo ir namų prekėmis. Aukščiausios kokybės elektriniai židiniai, vandens garų židiniai, bio židiniai, dujiniai židiniai - alternatyva tradiciniams židiniams - didelis ir platus prekių pasirinkimas kiekvieno poreikiams. Kadangi dirbame su gamyklomis dėl ko savo klientams galime pasiūlyti geriausias kainas, lanksčiausią prekių pristatymą bei užtikrinam aukščiausią kokybę bei kiekvienai prekei suteikiame garantijas.
  Mėgstame naujoves ir netradicinius sprendimus todėl dirbame ir su individualiais specialiais užsakymais, tą galime pasiūlyti dėka lanksčių ir profesionalių gamintojų.

  Mes dirbame Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Skandinavijos šalyse bei didžiojoje dalyje Europos.
  Į daugelį šalių Lietuva, Estija, Latvija prekes pristatome nemokamai, į kitas šalis pristatymas derinamas atskirai.

  Musų įmonės šūkis – pirmiausia klientas!

  Ačiū už Jūsų pasitikėjimą ir tobulėjimą kartu.

  Susisiekite su mumis pasikonsultuoti ir mes profesionaliai padėsime išsirinkti.

  Nepirkite pirmo pasitaikiusio elektrinio ar bio židinio didžiuosiuose prekybos centruose ar internetinėse parduotuvėse, kurie net nėra matę kaip dega elektrinis ar bio židinys ir kuriems svarbu tik parduoti.

  Sumokėsite pinigus tik už metalą ar lemputes, negaudami tikro ir natūralaus židinio efekto.

  Turime didžiausią Europoje elektrinių bio ir dujinių židinių pasirinkimą. Todėl galime profesionaliai pakonsultuoti ir palyginti gamintojus, iškirti jų privalumus ir trūkumas, nesistengiant įsiūlyti, o padedant išsirinkti ne iš vieno gamintojo kaip tą daro praktiškai visi tik vieną gamintoją turintys židinių pardavėjai, kuriems svarbiausia tik parduoti ir nesvarbu ką.

  Paskambinkite ar parašykite ir visai nesvarbu gal net neplanuojate pirkti židinio, pirmą kartą sužinojote jog galite net ir bute turėti židinį, neapsiprendžiate dėl modelio, nežinote kas geriau elektrinis ar bio židinys - susisiekite atsakysime į visus kylančius klausimus.

  Elektriniai židiniai, vandens garų, biožidiniai ir dujiniai židiniai, kad lengviau būtų mus prisiminti www.zidinysbute.lt  

  Jūsų www.HeatBaltic.eu kolektyvas