CACHFIRES ROUND 25 biožidinys degiklis įmontuojamas

 • CACHFIRES ROUND 25 biožidinys degiklis įmontuojamas

  Gamintojas
  CACHFIRES
  Aukštis, mm:
  300
  Plotis, mm:
  250
  Gylis, mm:
  200
  Spalva:
  Inox
  Montavimo tipas:
  Degiklis
  Forma
  Apvalus
  Biokuro talpa, l
  2,5
  Gamintojas:
  CACHFIRES
  Garantija:
  2 metai
  Svoris, kg:
  4
  Plotis prekių paieškai iki, cm:
  30
 • Biožidinys degiklis CACHFIRES ROUND 25 įmontuojamas nerūdijančio plieno. Su stiklu.

  CACHFIRES degikliai, biožidiniai, bioetanoliu kūrenami židiniai pakabinami ant sienos, įmontuojami, įleidžiami į sieną ar baldus, pastatomi su apdaila, pastatomi ant stalo, kampiniai-sieniniai bio židiniai gali būti montuojami bute, name, biure, kavinėje ir bet kurioje patalpoje, taip pat lauke naudojami lauko biožidiniai. CACHFIRES biožidiniams nereikalingas kaminas ar specialiai pritaikyta patalpa, užtenka tik įpilti, bekvapio, dūmų neišskiriančio biokuro. Biožidiniai su natūralia ugnies liepsna, pakeis tradicinius malkinius židinius, kuriems reikalingas kaminas, malkos ir brangiai specialiai jam ruošiama vieta . Biožidiniai ne tik grožiui ar jaukumui, bet ir patalpų šildymui. CACHFIRES bio židiniai - natūrali liepsna, didelis modelių, išmatavimų ir spalvų pasirinkimas, šiuolaikinės saugios technologijos, aukšta kokybė ir maža kaina. 

  Jei lygintumėte CACHFIRES biožidinio degiklius su kitais gamintojais, neabejotinai pasirinktumėte CACHFIRES.

  Saugumas - tai biožidinių gamintojas kuris turi unikalų degiklį, kurį net apvertus aukštyn kojom iš jo neišsilies nė lašo biokuro.

  CACHFIRES - vienas žinomiausių biokuro židinių gamintojas, kurio bioetanolio židiniai vertinam dėl aukščiausios kokybės, šiuolaikinių technologijų, patentuotos liepsnos, bei išskirtinio skuriamo ugnies šokio.

  Biokuro degiklio talpa gaminama iš 2 mm aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno.

  Visiškai saugus biožidinys su TUV sertifikatu.

  Kilnojamas įdėklo dangtis, kuris leidžia reguliuoti liepsnos dydį, pagamintas taip pat iš nerūdijančio plieno, kurio storis 5-6 mm. Dėl savo svorio ir tikslios su lazeriu pjaunamos biožidinio konstrukcijos jis maksimaliai sandariai ir galutinai nutraukia oro srautą, kas leidžia akimirksniu užgesinti liepsną.

  Minimalistinis dizainas suteiks namuose ne tik jaukumo, bei šilumos tačiau taps ir šiuolaikine interjero detale.
  Degiklis leidžia išgauti skirtingo aukščio liepsnas.
  Degiklis suprojektuotas taip jog galima būtų užgesinti ir vėl uždegti biožidinį neprarandant kuro.
  Pats korpusas biožidinio gaminamas iš plieno ir dažomas karščiui atspariais milteliniais dažais, kurie atsparūs įbrėžimams bei pažeidimams.
  Šie biožidiniai išsiskiria prailgintu veikimu.