DIMPLEX Basket Revillusion 20" ECO LED įmontuojamas elektrinis židinys

 • DIMPLEX Basket Revillusion 20" ECO LED įmontuojamas elektrinis židinys

  Gamintojas
  DIMPLEX
  Aukštis, mm:
  482
  Plotis, mm:
  603
  Gylis, mm:
  320
  Galia, kW:
  1,8
  Montavimo tipas:
  Įmontuojamas
  Tipas:
  OPTIFLAME
  Spalva:
  Juoda
  Valdymo pultas:
  Yra
  Dekoracija:
  Malkos
  Svoris, kg:
  4,9
  Gamintojas:
  DIMPLEX
  Garantija:
  2 metai
  Plotis prekių paieškai iki, cm:
  60
 • Elektrinis židinys DIMPLEX Basket Revillusion 20" ECO LED OptiFlame įmontuojamas

  DIMPLEX elektriniai židiniai pakabinami ant sienos, įmontuojami, įleidžiami į sieną ar baldus, pastatomi su apdaila, pastatomi į kampą, kampiniai elektriniai židiniai gali būti montuojami bute, name, biure, kavinėje ir bet kurioje patalpoje. DIMPLEX elektriniams židiniams nereikalingas kuras, kaminas ar specialiai pritaikyta patalpa. Elektriniai židiniai su natūralios liepsnos imitacija, šildymo funkcija, kai kurie su malkų traškėjimo funkcija, pakeis tradicinius malkinius židinius, kuriems reikalingas kaminas ir kuras. Elektrinių židinių šiuolaikinės technologijos LED, 3D, Opti-Flame, Opti-myst su vandens garais, Opti-V tikroviška ugnies liepsna su žiežirbų efektu. DIMPLEX elektriniai židiniai – mažos elektros sąnaudos tik iki 30 W per valandą (0,004 eur/val), patalpos šildymo funkcija su elektroniniu termostatu, tikroviška liepsna, didelis modelių, dydžių, išmatavimų ir spalvų pasirinkimas, šiuolaikinės technologijos, aukšta kokybė ir maža kaina.

  Tikroviška liepsna video https://www.youtube.com/watch?v=VA4iwzJdsSA

  OptiFlame - tai patentuotas, unikalus liepsnos efektas, kuomet imituojama liepsna yra sukuriama elektros ir apšvietimo pagalba kas sukuria padidintos tikroviškos pakuros iliuziją, o liepsna atrodo tikroviška, lyg degtų visos malkos.

  Revillusion technologija leidžia sudaryti ytin tikrovišką ir natūralų ugnies liepsnos efektą. Ši technologija su realiai atrodančia mirksinčia liepsna turi galimybę reguliuoti liepsnos ryškumą bei mirgėjimo intensyvumą.

  Dekoracija - rankų darbo malkos

  Nuotolinis valdymo pultas leidžia pilnai valdyti elektrinį židinį neišlipant iš sofos.

  Šildymo funkcija leidžia akimirksniu sušildyti patalpą ir elektroninio termostato pagalba padeda visą laiką išlaikyti šilumą joje.

  Laikmačio pagalba židinys automatiškai išsijungs per Jūsų nustatytą laiką.

  Elektrinis židinys nereikalauja jokios ventiliacijos, nedegina ir nesausina oro.

  Nuo šildymo nepriklausoma liepsna leidžia židiniu mėgautis ištisus metus net ir karštomis dienomis. Mėgaukitės ugnies vaizdu kada tik panorėsite, kadangi šildymo funkciją galite bet kada įjungti arba išjungti.

  Su elektriniu židiniu pamiršite apie medieną, jos pjaustymą ir laikymą.

  Nėra dūmų, dulkių, kvapo ir pelenų. Nėra jokio valymo aplink ir pačiame židinyje.

  Su elektriniu židiniu jokių pelenų ir suodžių.

  DIMPLEX elektriniai židiniai yra ekologiški, jie neišskiria anglies dvideginio ir kitų kenksmingų aplinkai ir žmonės medžiagų, kaip tradiciniai malkiniai židiniai.

  LED technologija garantuoja ypač mažą elektros suvartojimą, vienos valandos suvartojama energija neviršija 0,01 eur (nenaudojant šildymo funkcijos).