ELEMENT4 biožidiniai, elektriniai ir dujiniai židiniai

 • ELEMENT4 biožidiniai. Įmontuojami, pakabinami, pastatomi, degikliai, automatiniai biožidiniai. Aukšta kokybė, maža kaina, šiuolaikinis dizainas ir beribės galimybės. Tikra liepsna net ir Jūsų bute ar patalpoje kurioje nėra dūmtraukio.

  ELEMENT4 dujiniai židiniai - aukščiausia kokybė, šiulaikinės technologijos, geriausi atsiliepimai, prieinama kaina, tikra ugnis ir šiluma Jūsų namuose, bute, name, biure, kavinėje, restorane, viešbutyje ar SPA, pritaikysite bet kokiame interjere.

  ELEMENT4 biožidiniai. Įmontuojami, pakabinami, pastatomi, degikliai, automatiniai biožidiniai. Aukšta kokybė, maža kaina, šiuolaikinis dizainas ir beribės galimybės. Tikra liepsna net ir Jūsų bute ar patalpoje kurioje nėra dūmtraukio. ELEMENT4 bio židiniai - tai tikra lieposna ir jauki šiluma Jūsų namuose. Didelis išmatavimų ir dizaino ELEMENT4 biožidinių pasirinkimas su kokybiškais degikliais tiks prie bet kokio interjero ir ras vietą Jūsų namuose. Biožidiniai pasižymi tuo jog neskleidžia kvapo, nesusidaro suodžiai, pelenai ir dūmai, tinka bet kurioje patalpoje. Kaip išsirinkti biožidinį, kokie biožidinių pranašumai, atsiliepimai skaitykite skiltyje "Kaip išsirinkti".

  Įmontuojami ELEMENT4 biožidiniai - gali būti montuojami į baldus nišą, sieną ar gipso karkasą. Minimalistinis dizainas, griežtos linijos, nepakartojama liepsna pavers Jūsų namus dar jaukesniais ir leis mėgautis tikra liepsna, bet kuriuo metu laiku. Pakabinami ELEMENT4 biožidiniai paprasčiausias būdas savo namuose turėti tikrą ugnį, kuomet beliks tik rasti vietą ir pakabinti ant sienos, bei iškart galėsite mėgautis tikra liepsna ir jaukia šiluma savo namuose. Paprasčiausias ir populiariausias iš biožidinių - tai pastatomo bio židiniai - kuriuos tiesiog reikia pastatyti į norimą vietą, kurią galėsit keisti kaskart kai tik sugalvosite. Didelis apdailų spalvų, raštų ir išmatavimų pasirinkimas leis pritaikyti biožidinį jau prie esamo interjero be jokių tvirtinimų ar sienų gręžimo. Biožidinių degikliai leidžia susikurti biožidinį pagal save, didelis išmatavimų pasirinkimas, leis biožidinio degiklį pritaikyti prie turimos nišos, stalviršio, stalo ar baldo. Tikra ugnis gali būti Jūsų namuose ir nesvarbu ar tai būtų butas, namas, ofisas, kavinė, restoranas, viešbutis ar parduotuvė, tikra ugnis bet kurioje patalpoje. Šiuolaikinė interjero detalė - biožidiniai pakabinami iš lubų, tai nestandartinis ir išskirtinis sprendimas Jūsų namams. Didelis modelių, spalvų, išmatavimų ir dizaino pasirinkimas leis sukurti išskirtinius ir jaukius Jūsų namus ar taps išskirtine detale Jūsų kavinėje, restorane ar viešbutyje. Ir moderniausias ir šiuolaikinis sprendimas tai - automatiniai biožidiniai. Tai ugnis Jūsų namuose, kurią valdote Jūs mygtukų pagalba, nuotoliniu valdymo pultu ar tiesiog išmaniuoju telefonu. Ugnies uždegimą, užgesinimą, liepsnos dydį, intensyvumą bei kuro papildymą valdysite kelių mygtukų paspaudimu ar išmaniuoju telefonu.

  Gamintojas: ELEMENT4 Šalis: Nyderlandai

  ELEMENT4 SKY SMALL FRONT BIO automatinis biožidinys įmontuojamas
  Aukštis, mm:
  1108
  Plotis, mm:
  992
  Gylis, mm:
  390
  Montavimo tipas:
  Įmontuojamas
  Forma
  Tiesus
  Gamintojas:
  ELEMENT4
  6350 
  ELEMENT4 SKY LARGE FRONT BIO automatinis biožidinys įmontuojamas
  Aukštis, mm:
  1870
  Plotis, mm:
  992
  Gylis, mm:
  250
  Montavimo tipas:
  Įmontuojamas
  Forma
  Tiesus
  Gamintojas:
  ELEMENT4
  8175 
  ELEMENT4 SKY LARGE TUNNEL BIO automatinis biožidinys įmontuojamas dvipusis
  Aukštis, mm:
  1870
  Plotis, mm:
  992
  Gylis, mm:
  250
  Montavimo tipas:
  Įmontuojamas
  Forma
  Dvipusis
  Gamintojas:
  ELEMENT4
  9085 
  ELEMENT4 SKY LARGE ROOMDIVIDER BIO automatinis biožidinys įmontuojamas
  Aukštis, mm:
  1600
  Plotis, mm:
  753
  Gylis, mm:
  438
  Montavimo tipas:
  Įmontuojamas
  Forma
  Trijų pusių
  Gamintojas:
  ELEMENT4
  10905