FURO automatiniai biožidiniai

 • FURO biožidiniai. Įmontuojami, pakabinami, pastatomi, degikliai, automatiniai biožidiniai. Aukšta kokybė, maža kaina, šiuolaikinis dizainas ir beribės galimybės. Tikra liepsna net ir Jūsų bute ar patalpoje kurioje nėra dūmtraukio.

  FURO dujiniai židiniai - aukščiausia kokybė, šiulaikinės technologijos, geriausi atsiliepimai, prieinama kaina, tikra ugnis ir šiluma Jūsų namuose, bute, name, biure, kavinėje, restorane, viešbutyje ar SPA, pritaikysite bet kokiame interjere.

  FURO biožidiniai. Įmontuojami, pakabinami, pastatomi, degikliai, automatiniai biožidiniai. Aukšta kokybė, maža kaina, šiuolaikinis dizainas ir beribės galimybės. Tikra liepsna net ir Jūsų bute ar patalpoje kurioje nėra dūmtraukio. FURO bio židiniai - tai tikra lieposna ir jauki šiluma Jūsų namuose. Didelis išmatavimų ir dizaino FURO biožidinių pasirinkimas su kokybiškais degikliais tiks prie bet kokio interjero ir ras vietą Jūsų namuose. Biožidiniai pasižymi tuo jog neskleidžia kvapo, nesusidaro suodžiai, pelenai ir dūmai, tinka bet kurioje patalpoje. Kaip išsirinkti biožidinį, kokie biožidinių pranašumai, atsiliepimai skaitykite skiltyje "Kaip išsirinkti".

  Įmontuojami FURO biožidiniai - gali būti montuojami į baldus nišą, sieną ar gipso karkasą. Minimalistinis dizainas, griežtos linijos, nepakartojama liepsna pavers Jūsų namus dar jaukesniais ir leis mėgautis tikra liepsna, bet kuriuo metu laiku. Pakabinami FURO biožidiniai paprasčiausias būdas savo namuose turėti tikrą ugnį, kuomet beliks tik rasti vietą ir pakabinti ant sienos, bei iškart galėsite mėgautis tikra liepsna ir jaukia šiluma savo namuose. Paprasčiausias ir populiariausias iš biožidinių - tai pastatomo bio židiniai - kuriuos tiesiog reikia pastatyti į norimą vietą, kurią galėsit keisti kaskart kai tik sugalvosite. Didelis apdailų spalvų, raštų ir išmatavimų pasirinkimas leis pritaikyti biožidinį jau prie esamo interjero be jokių tvirtinimų ar sienų gręžimo. Biožidinių degikliai leidžia susikurti biožidinį pagal save, didelis išmatavimų pasirinkimas, leis biožidinio degiklį pritaikyti prie turimos nišos, stalviršio, stalo ar baldo. Tikra ugnis gali būti Jūsų namuose ir nesvarbu ar tai būtų butas, namas, ofisas, kavinė, restoranas, viešbutis ar parduotuvė, tikra ugnis bet kurioje patalpoje. Šiuolaikinė interjero detalė - biožidiniai pakabinami iš lubų, tai nestandartinis ir išskirtinis sprendimas Jūsų namams. Didelis modelių, spalvų, išmatavimų ir dizaino pasirinkimas leis sukurti išskirtinius ir jaukius Jūsų namus ar taps išskirtine detale Jūsų kavinėje, restorane ar viešbutyje. Ir moderniausias ir šiuolaikinis sprendimas tai - automatiniai biožidiniai. Tai ugnis Jūsų namuose, kurią valdote Jūs mygtukų pagalba, nuotoliniu valdymo pultu ar tiesiog išmaniuoju telefonu. Ugnies uždegimą, užgesinimą, liepsnos dydį, intensyvumą bei kuro papildymą valdysite kelių mygtukų paspaudimu ar išmaniuoju telefonu.

  Gamintojas: FURO  Šalis: Belgija

  FURO BIO-O 40-60 automatinis biožidinys degiklis įmontuojamas
  Aukštis, mm:
  120
  Plotis, mm:
  590
  Gylis, mm:
  300
  Montavimo tipas:
  Degiklis
  Kaina 2950 
  FURO BIO-O 50-90 automatinis biožidinys degiklis įmontuojamas
  Aukštis, mm:
  80
  Plotis, mm:
  886
  Gylis, mm:
  300
  Montavimo tipas:
  Degiklis
  Gamintojas:
  FURO
  Kaina 3200 
  FURO BIO-O 60-100 automatinis biožidinys degiklis įmontuojamas
  Aukštis, mm:
  80
  Plotis, mm:
  988
  Gylis, mm:
  300
  Montavimo tipas:
  Degiklis
  Gamintojas:
  FURO
  Kaina 3350 
  FURO BIO-O 70-120 automatinis biožidinys degiklis įmontuojamas
  Aukštis, mm:
  80
  Plotis, mm:
  1186
  Gylis, mm:
  300
  Montavimo tipas:
  Degiklis
  Gamintojas:
  FURO
  Kaina 3500 
  FURO BIO-O 90-140 automatinis biožidinys degiklis įmontuojamas
  Aukštis, mm:
  80
  Plotis, mm:
  1386
  Gylis, mm:
  300
  Montavimo tipas:
  Degiklis
  Gamintojas:
  FURO
  Kaina 3800