GLOW FIRE HOLDERLIN BLACK pakabinamas elektrinis židinys

 • GLOW FIRE HOLDERLIN BLACK pakabinamas elektrinis židinys

  Gamintojas
  GLOW FIRE
  Aukštis, mm:
  780
  Plotis, mm:
  800
  Gylis, mm:
  300
  Montavimo tipas:
  Pakabinamas
  Tipas:
  OPTI-MYST
  Spalva:
  Juoda
  Valdymo pultas:
  Yra
  Dekoracija:
  Malkos
  Svoris, kg:
  30
  Gamintojas:
  GLOW FIRE
  Garantija:
  2 metai
  Plotis prekių paieškai iki, cm:
  80
 • Elektrinis židinys GLOW FIRE HOLDERLIN BLACK pakabinamas ant sienos

  GLOW FIRE elektriniai židiniai pakabinami ant sienos, įmontuojami, įleidžiami į sieną ar baldus, pastatomi su apdaila, pastatomi į kampą, kampiniai elektriniai židiniai gali būti montuojami bute, name, biure, kavinėje ir bet kurioje patalpoje. GLOW FIRE elektriniams židiniams nereikalingas kuras, kaminas ar specialiai pritaikyta patalpa. Elektriniai židiniai su natūralios liepsnos imitacija, šildymo funkcija, kai kurie su malkų traškėjimo funkcija, pakeis tradicinius malkinius židinius, kuriems reikalingas kaminas ir kuras. Elektrinių židinių šiuolaikinės technologijos LED, 3D, Opti-Flame, Opti-myst su vandens garais, Opti-V tikroviška ugnies liepsna su žiežirbų efektu. GLOW FIRE elektriniai židiniai – mažos elektros sąnaudos tik iki 30 W per valandą (0,004 eur/val), patalpos šildymo funkcija su elektroniniu termostatu, tikroviška liepsna, didelis modelių, dydžių, išmatavimų ir spalvų pasirinkimas, šiuolaikinės technologijos, aukšta kokybė ir maža kaina.

  Tikroviška liepsna

  „GLOW FIRE„Opti-myst“ natūralios ugnies efektas sukuriamas apšviečiant ypač smulkius vandens garus. Vandens talpa įmontuota po malkomis, todėl lengvai pildoma jas pakėlus.

  Mėgaukitės tikroviška liepsna ir šiluma su „Opti-myst®“ natūralios ugnies efektu, kuris iškart išsiskiria iš kitų elektrinių židinių. „GLOW FIRE“ sukūrė trijų vizualizacijų 3D ugnies ir dūmų efektą. Elektrinis židinys niekada nebuvo toks realus ir panašus į tikras degančias malkas.

  Vandens rezervuaras, apšvietimas (halogeninis), šildymo funkcija ir vandens garintuvas sukuria revoliucinę liepsną, neatskiriamą nuo tikros ugnies. Pilnai užpildytas rezervuaras garinamas 8-10 valandas, todėl nereikės ilgą laiką rūpintis užpildymu. Pasibaigus vandeniui įsijungia įmontuota apsauga, kurį automatiškai išjungia židinį, dėl ko Jums neteks nerimauti jei pamiršite jį išjungti. Itin smulkūs garai tuo pačiu ir drėkina patalpą – dviguba nauda. 

  Šildymo funkcija. Jos atjungimas ir tik liepsnos vaizdas.

  Ultragarsinis šaltų garų generatorius. Pilnai paslėptas ventiliatorius ir vandens talpa.