HOFAST SPIN 90 Table-top SILVER pastatomas stalinis biožidinys

 • HOFAST SPIN 90 Table-top SILVER pastatomas stalinis biožidinys

  Gamintojas
  HOFATS
  Aukštis, mm:
  405
  Plotis, mm:
  190
  Gylis, mm:
  190
  Spalva:
  Inox
  Montavimo tipas:
  Pastatomas
  Biokuro talpa, l
  0,25
  Gamintojas:
  HOFAST
  Garantija:
  2 metai
  Plotis prekių paieškai iki, cm:
  20
 • Biožidinys HOFAST SPIN 90 Table-top SILVER laisvai pastatomas

  HOFAST biožidiniai, bioetanoliu kūrenami židiniai pakabinami ant sienos, įmontuojami, įleidžiami į sieną ar baldus, pastatomi su apdaila, pastatomi ant stalo, kampiniai-sieniniai bio židiniai gali būti montuojami bute, name, biure, kavinėje ir bet kurioje patalpoje, taip pat lauke naudojami lauko biožidiniai. HOFAST biožidiniams nereikalingas kaminas ar specialiai pritaikyta patalpa, užtenka tik įpilti, bekvapio, dūmų neišskiriančio biokuro. Biožidiniai su natūralia ugnies liepsna, pakeis tradicinius malkinius židinius, kuriems reikalingas kaminas, malkos ir brangiai specialiai jam ruošiama vieta . Biožidiniai ne tik grožiui ar jaukumui, bet ir patalpų šildymui. HOFAST bio židiniai - natūrali liepsna, didelis modelių, išmatavimų ir spalvų pasirinkimas, šiuolaikinės saugios technologijos, aukšta kokybė ir maža kaina.

  Tikroviška liepsna video https://www.youtube.com/watch?v=FMhMk093FNk

  Dviejų dydžių, keturių spalvų, tinkantys naudoti tiek patalpoje tiek lauke. Raskite tinkamą SPIN variantą savo liepsnos sūkuriui. Pasirinkite SPIN 90, jei norite mėgautis įspūdinga ir mažai vietos užimančia stalo liepsna. SPIN 120 užima šiek tiek daugiau vietos, tačiau efektas yra dar stipresnis. 

  SPIN sužavės jūsų svečius kaip stalo ugnis, žibintas, sodo žibintas ar pakabinama ugnis. Ugnies sūkurys stiklinėje - viduryje jūsų stalo! Naudodami papildomą pakeliamąją kojelę, unikalų nuotaikos stiprintuvą galite pakelti dar šiek tiek aukščiau! SPIN galima statyti ir vejoje, jei yra versija su antžeminiu smaigaliu. SPIN suteiks jūsų kitam sodo vakarėliui ypatingą atmosferą ir taps vakaro puošmena.

  "HOFAST SPIN" žavi kiekvienoje situacijoje įkvepiančiais šviesos efektais ir jaukia atmosfera. Įspūdingas ugnies sūkurys traukia dėmesį, o sklindanti šiluma tiesiog džiugina. Naudokite SPIN patalpose ir lauke. Ant svetainės stalo, kaip žibintą balkone arba kaip sodo žibintą 

  Dėl išradingos konstrukcijos koncepcijos tiekiamas oras į liepsną patenka sukamuoju būdu. Saugiai uždarą ugnies sūkurį taip pat sukuria stiklo šiluminis ir kamino efektas. Dėl to liepsna padidėja daugiau kaip 500 procentų - be jokios papildomos energijos! 

  Ugnis žmones žavi nuo neatmenamų laikų. Su SPIN galite mėgautis nepakartojamu liepsnų žaismu ir jaukia šiluma. Saugiai ir kur tik norite. Pajuskite, kaip malonūs liepsnos spinduliai virpa ant jūsų odos, ir ilgus vakarus paverskite išties jaukiais: patalpoje, balkone, terasoje ar sode!  

  Naudodami "Höfats" bioetanolio židinį esate saugūs visais atžvilgiais. Natūralus bioetanolis gaminamas iš atsinaujinančių žaliavų. Rezultatas - švarus ir tvarus ugnies sūkurys - neutralus CO2, be dūmų ir kvapo!  

  Talpa 250 ml degimo laikas iki 60 min

  Biokuro talpa gaminama iš nerūdijančio plieno.
  Minimalistinis dizainas suteiks namuose ne tik jaukumo, bei šilumos tačiau taps ir šiuolaikine interjero detale.