ICON FIRES SLIMLINE FIREBOX RANGE 1100 INOX biožidinys įmontuojamas

 • ICON FIRES SLIMLINE FIREBOX RANGE 1100 INOX biožidinys įmontuojamas

  Gamintojas
  ICON FIRES
  Aukštis, mm:
  600
  Plotis, mm:
  1100
  Gylis, mm:
  340
  Spalva:
  Inox
  Montavimo tipas:
  Įmontuojamas
  Forma
  Tiesus
  Biokuro talpa, l
  4,5
  Gamintojas:
  ICON FIRES
  Garantija:
  2 metai
  Svoris, kg:
  28
  Plotis prekių paieškai iki, cm:
  110
 • Biožidinys ICON FIRES SLIMLINE FIREBOX 1100 BRUSHED STAINLESS STEEL įmontuojamas

  ICON FIRES degikliai, biožidiniai, bioetanoliu kūrenami židiniai pakabinami ant sienos, įmontuojami, įleidžiami į sieną ar baldus, pastatomi su apdaila, pastatomi ant stalo, kampiniai-sieniniai bio židiniai gali būti montuojami bute, name, biure, kavinėje ir bet kurioje patalpoje, taip pat lauke naudojami lauko biožidiniai. ICON FIRES biožidiniams nereikalingas kaminas ar specialiai pritaikyta patalpa, užtenka tik įpilti, bekvapio, dūmų neišskiriančio biokuro. Biožidiniai su natūralia ugnies liepsna, pakeis tradicinius malkinius židinius, kuriems reikalingas kaminas, malkos ir brangiai specialiai jam ruošiama vieta . Biožidiniai ne tik grožiui ar jaukumui, bet ir patalpų šildymui. ICON FIRES bio židiniai - natūrali liepsna, didelis modelių, išmatavimų ir spalvų pasirinkimas, šiuolaikinės saugios technologijos, aukšta kokybė ir maža kaina.

  Tikroviška liepsna video https://www.youtube.com/watch?v=waFyIhdyCu4

  Saugumas - tai biožidinių gamintojas kuris turi unikalų degiklį, kurį net apvertus aukštyn kojom iš jo neišsilies nė lašo biokuro.

  ICON FIRES - vienas žinomiausių biokuro židinių gamintojas, kurio ekologiški bioetanolio židiniai vertinami, dėl aukščiausios kokybės, šiuolaikinių technologijų, patentuotos liepsnos, bei išsiskiriančio elegantiško dizaino, kurį pritaikysite bet kuriuose namuose ir bet kuriame interjere.

  ICON FIRES - tai prabangių aukštos klasės biožidinių gamintojas, pasaulyje vertinamas dėl išskirtinės ugnies linijos, gamyboje naudojamų moderniausių technologijų, bei ilgo nenutrūkstamo degimo. Gamyboje naudojamas 304 markės plienas, dėl ko biožidinius galima naudoti tiek patalpų viduje, tiek lauke.

  Visiškai saugus biožidinys su TUV sertifikatu.

  Degiklio ilgis 84,5 см
  Pilnai užpildyto degimo laikas 6-8 val.

  Šilumos galingumas 4,35 kW.

  ICON FIRES SLIMLINE biožidinių serija pasižymi vientisa nenutrūkstama ugnimi, bei ypač mažu biožidinio pločiu, dėl ko jį įmontuoti galima į bet kokią nišą, stalviršį ar paliktą angą.

  Rankininiu būdu reguliuojama liepsna ir skleidžiama šiluma.

  Minimalistinis dizainas suteiks namuose ne tik jaukumo, bei šilumos tačiau taps ir šiuolaikine interjero detale.
  Degiklis leidžia išgauti skirtingo aukščio liepsnas.
  Degiklis suprojektuotas taip jog galima būtų užgesinti ir vėl uždegti biožidinį neprarandant kuro.
  Pats korpusas biožidinio gaminamas iš plieno ir dažomas karščiui atspariais milteliniais dažais, kurie atsparūs įbrėžimams bei pažeidimams.
  Šie biožidiniai išsiskiria prailgintu veikimu.