Kaip išsirinkti biožidinį?

 • Kaip išsirinkti biožidinį?

  Šiame staraipsnyje pasistengsime atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Kaip išsirinkti bio židinį? Kokie biožidinių atsiliepimai? Kokie biožidinių privalumai? Kokios biožidinių kuro sąnaudos? Ir daugelį kitų svarbių klausimų. 

  Kaip išsirinkti bio židinį? Kokie biožidinių atsiliepimai?

  Kas tai yra biožidinys? Dekoratyvinis, netikras židinys?

  Biožidinys, dekoratyvinis židinys - puiki alternatyva tradiciniam malkiniam židiniui. Biožidinys tai tikra liepsna ten kur nėra galimybės įsirengti tradiciniam židiniui. Degdami bioetanolio garai sukuria šokančios tikros liepsnos vaizdą, kuris nepalieka abejingų.

  Atsiliepimai bio židinių tik teigiami, šio prietaiso pagalba galite susikurti jaukumą ir tikrą ugnies liepsną bet kur. Nuo šiol židinį galime įsirengti bet kuriuose namuose. Visi įsigyję biožidinius džiaugiasi natūralia liepsna savo namuose ar kitose patalpose. Paprastas, nesudėtingas montavimas ir modelių gausa, lemia mūsų klientų apsisprendimą.

  Kuo kūrenamas biožidinys?

  Biožidinys kūrenamas 100% procentu natūraliu biokuro, kuris gaminamas iš augalų ir yra daug kartu išvalytas, dėl ko tampa visiškai bekvapis, neskleidžia dūmų ir degant nesusidaro pelenai ir suodžiai, tik CO2 ir vandens gerai, kurie natūraliai susidaro žmogui iškvepiant orą.

  Ar reikalingas dūmtraukis, kaminas?

  Didžiausias privalumas tai jog biožidinį Jūs galite turėti ne tik nuosavame name, tačiau ir bute, ofise, biure galbūt savo kavinėje, restorane, viešbutyje ar SPA, o tiksliau visur kur nėra kamino. Bio židinys su tikroviška liepsna nesukelia kvapo, nesusidaro suodžiai, pelenai ir dūmai. Tai draugiškas aplinkai židinys kuris beveik neišskiria CO2 ir yra saugus naudoti, taip pat todėl biožidinį galima įrengti net patalpoje be jokios ventiliacijos.

  Ar biožidinys gali sušildyti patalpas?

  Bio židinys turi ne tik tikrą liepsną, kurią galite mėgautis ištisus metus, tačiau degdamas biokuras išskiria ir šilumą, kurio pagalba sušildysite iki 20-50 m2 patalpas. Tad su biožidiniu turite tikrą liepsną bei jaukią šilumą.

  Ar daug naudoja kuro bio židinys?

  Biožidiniai be to jog yra ekologiški yra ir ekonomiški, kadangi specialių degiklių pagalba biokuro sunaudoja 0,2-0,3 litro pinigine išraiška tai būtų 0,5-0,9 eur per valandą.

  Ar saugus biožidinys dėl vaikų ir naminių gyvūnų?

  Bio židinys nors ir skleidžia šilumą bei dega tikra liepsna, tačiau yra visiškai saugus dėl vaikų ar naminių gyvūnų, tam rekomenduojama apsauginis stiklas, jei biožidinys montuojamas žemiau reikia rinktis židinį su apsauginiu stiklu, kuris apsaugo nuo netyčinių nudegimų, kadangi biožidinyje yra tikra kaitri liepsna. Taip pat biožidinių degikliai gaminami iš tokių medžiagų, kurios sugeria biokurą ir jį gariną, todėl net ir netyčia apvertus biožidinį jis neišsipils ir nesukels pavojaus gyvybei ar turtui.

  Ar saugu montuoti biožidinį į/ant ar prie medinės sienos ar degių medžiagų?

  Bio židinio kitaip nei biožidinio korpusas kaista ir šiluma yra išskiriama nuolatos, dėl ko reikėtų atsižvelgti į saugumo reikalavimus. Įmontuoti židinį galimą į gipso plokštę, kabinti ant mūrinės ar plytinės sienos, tačiau kabinant ant medinės sienos ar įmontuojant į baldus turi būti paliekami oro tarpai arba naudojama speciali izoliacinė vata tarp biožidinio korpuso ir konstrukcijos. Pastatomą biožidinį su apdaila galima glausti prie sienos ar tai būtų medis ar betonas. Atstumas nuo degių konstrukcijų ar medžiagų šalia biožidinio turi būti išlaikomas apie 1 metrą.

  Ar galima biožidinį montuoti po televizoriumi?

  Taip, biožidinius yra saugu montuoti po televizoriumi, tik reikia išlaikyti saugius atstumus ir vadovautis šiomis rekomendacijomis.

  Kaip išsirinkti biožidinį: pakabinamas, įmontuojamas,pastatomas, pakabinams iš lubų, degiklis ar automatinis biožidinys?

  Biožidiniai tiks bet kokiuose namuose, bet kokioje patalpoje ir taps funkcionaliu dizaino elementu Jūsų interjere, kadangi galite pagal galimybes pasirinkti iš - įmontuojamų, pakabinamų ant sienos, pastatomų su apdaila, įmontuojamų degiklių ar automatinių biožidinių, kurie puoš Jūsų namus ir suteiks šilumos.

  Pakabinamas biožidinys, pats paprasčiausias būdas namuose turėti židinį, tereikia išsirinkti sieną ar vietą ant kurios jis bus kabinamas, telieka pakabinti kaip elementarų paveikslą ir iškart galite mėgautis ugnies liepsna ar jaukia šiluma. Didelis modelių ir dydžių pasirinkimas leis pasirinkti Jums tinkamiausią biožidinį.

  Visus pakabinamus biožidinius galite rasti paspaudus šią nuorodą https://www.heatbaltic.eu/biozidiniai-bute-name-ofise-kavineje-gera-kaina/pakabinami-biozidiniai-bute-name-ofise-kavineje-gera-kaina

  Įmontuojamas kitaip įleidžiamas į sieną, nišą ar net baldus (kas tampa dabar labai populiaru TV staliukas ar sekcija su biožidiniu) bioetanolio židiniai taupo vietą, įmontavus nelieka jokių išsikišimų bei estetiškai atrodo. Didelis įmontuojamų, įleidžiamų biožidinių išmatavimų pasirinkimas leis pritaikyti židinį prie turimos sienos ar baldo. 

  Visus įmontuojamus biožidinius galite rasti paspaudus šią nuorodą https://www.heatbaltic.eu/biozidiniai-bute-name-ofise-kavineje-gera-kaina/imontuojami-biozidiniai-bute-name-ofise-kavineje-gera-kaina

  Pastatomi biožidiniai tai paprasčiausias būdas namuose įsirengti židinį, jam net nereikia sienos, ar konkrečiai numatytos vietos, pastatomą biožidinį jūs galite kilnoti, pernešti ir kaskart keisti jo buvimo vietą, kas leidžia Jums visiškai nevaržomai rinktis modelį, net ir nenusprendus kur jis tiksliai stovės.
  Pastatomi biožidiniai gali būti krosnelės tipo ar ugnies įdėklai dedami į jau turimą, bet dėl daugelio priežasčių nenaudojamą židinio pakurą, pastatomi ant stalo ar naudojami lauke, pastatomi su apdaila, kurių pasirinkimas yra pats didžiausias. Didelis modelių ir spalvų pasirinkimas leidžia pritaikyti biožidinį su apdaila jau prie turimo interjero, skirtingi raštai, spalvos, medinis korpusas ar akmens imitacija, nepaliks abejingų ir leis rasti sau tinkamiausią modelį.

  Visus pastatomus biožidinius galite rasti paspaudus šią nuorodą  https://www.heatbaltic.eu/biozidiniai-bute-name-ofise-kavineje-gera-kaina/imontuojami-biozidiniai-bute-name-ofise-kavineje-gera-kaina

  Pakabinami iš lubų biožidiniai - tai išskirtinė interjero detalė, leidžianti sukurti prabangos jausmą ir išskirtinumą. Pakabinamą bioetanolio židinį tereikia pritvirtinti prie lubų ir mėgautis teikiama liepsna ir šiluma. Jūs galite jį pakabinti virtuvėje, svetainėje, salėje bet kur, kad ir viduryje kambario, kas leidžia maksimaliai išnaudoti patalpos plotą ir sukurti tikrą ugnies šou Jūsų namuose ar ten kur jis be būtų.

  Visus pakabinamus iš lubų biožidinius galite rasti paspaudus šią nuorodą https://www.heatbaltic.eu/biozidiniai-bute-name-ofise-kavineje-gera-kaina/pakabinami-is-lubu-bute-name-ofise-kavineje-gera-kaina

  Biožidinio degikliai - tai biožidinio “širdis” kurį lemia kokį ugnies vaizdą Jūs turėsite. Neriboti degiklių ilgiai, pločiai, formos (tiesūs, kampiniai, lenkti ar apvalūs) leis susikurti tikrą ugnies reginį Jūsų pasirinktoje vietoje. Įmontuojami, į stalą, baldus, sieną ar nišą - beribės galimybės norimoje vietoje turėti tikrą ugnį ir jaukią šilumą.

  Visus degiklius - biožidinius galite rasti paspaudus šią nuorodą https://www.heatbaltic.eu/biozidiniai-bute-name-ofise-kavineje-gera-kaina/degikliai-bute-name-ofise-kavineje-gera-kaina

  Automatiniai biožidiniai - tai naujausios technologijos ir pilnai automatizuotas biožidinio darbas, kuris nepaliks abejingų. Automatiškai reguliuojama liepsnos dydis, biožidinio uždegimas ir užgesinimas vieno mygtuko paspaudimu, automatinis kuro užpildymas, automatinis vėsinimas, automatinis kuro kiekio stebėjimas, išsijungimo laikmatis, apsaugos nuo kuro išsiliejimo, automatinis kambario temperatūros užtikrinimas, tai tik maža dalis ką sugeba automatiniai biožidiniai. Pakabinami ant sienos, įmontuojami į baldus, nišą ar sieną, įmontuojami ir pastatomi automatiniai degikliai, suteiks galimybę kiekvienam išsirinkti savo automatinį biožidinį. LCD ekranai, valdymo kontrolė mygtukais ant korpuso, su nuotoliniu valdymo pultu ar tiesiog nepakilus iš sofos su išmaniuoju telefonu. Automatiniams bio židiniams kitaip nei visiems kitiems biožidiniams reikalingas elektros lizdas.

  Visus automatinius biožidinius galite rasti paspaudus šią nuorodą https://www.heatbaltic.eu/biozidiniai-bute-name-ofise-kavineje-gera-kaina/automatiniai-biozidiniai-bute-name-ofise-kavineje-gera-kaina

  Nuo ko priklauso biožidinio kaina? Kas ją lemia?

  Biožidinio kainą sudaro degiklis ir biožidinio korpusas, kuris dėl naudojamų medžiagų ir formų priklausomai ir koreguoją kainą.
  Taip pat svarbu pats degiklis, iš kokių medžiagų jis pagamintas, kokia pagrindinė degiklio medžiagos sudėtis. Degikliai gali būti gaminami iš specialios vatos pluošto garinimui skirtos medžiagos, keraminės ar vulkaninės specialios bioetanolio garinimo medžiagos. Iš ko pagamintas degiklis lemia ne tik kainą tačiau ir degimo laiką, saugumą ir mažina sunaudojamo kuro kiekį.

  Mes atstovaujame žinomiausius ir vertinamus biožidinių gamintojus, kurie stengiasi pasiūlyti pačius įvairiausius bioetanolio židinius, jog ugnies liepsna galėtumėte mėgautis, bet kur ir bet kada, neatsižvelgiant į metų laikus ar vietą. Biožidinių gamintojai - AFLAMO, PLANIKA, KAMI, XARALYN, DECOFLAME, BIOPASJA, RUBY FIRES, GLAMMFIRES, INFIRE, SIMPLEFIRE, GLOBMETAL, UNIFLAM, BIOHEAT, tai žinomiausi ir labiausiai vertinami tikros liepsnos ekspertai.
  Biožidinius galite įsigyti Ermitažas, Senukai, Moki veži, DEPO, Pigu, Skelbiu tačiau kadangi esame didmeninės ir mažmeninės prekybos atstovai, pas mus rasite geriausią kainą ir didžiausią modelių pasirinkimą, be to gausite profesionalią konsultaciją ir vertingus patarimus. Susisiekite su mumis el paštu info@heatbaltic.eu arba telefonu +370 611 62 722 ir atsakysime į visus Jūsų klausimus bei patarsime koks Jūsų atveju būtų geriausias biožidinio pasirinkimas.

  Atsisiūsti biožidinio saugaus naudojimosi instrukciją Instrukcija_biozidiniams.pdf

  www.heatbaltic.eu