Kaip išsirinkti elektrinį židinį?

Kaip išsirinkti elektrinį židinį?

Šiame staraipsnyje pasistengsime atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Kaip išsirinkti elektrinį židinį? Kokie elektrinių židinių atsiliepimai? Kokie elektrinių židinių privalumai? Kokios elektrinių židinių elektros sąnaudos? Koks dekoratyvinis židinys geriausias? Ir daugelį kitų svarbių klausimų.

Kaip išsirinkti elektrinį židinį? Kokie elektrinių židinių atsiliepimai?

Kas tai yra elektrinis židinys. 
Elektrinis židinys, dekoratyvinis židinys - puiki alternatyva tradiciniam malkiniam židiniui.
Elektrinis židinys tai ne įrašytas vaizdas kuris rodomas ekrane, o šiuolaikinių technologijų pagalba sukuriama nuo tikros ugnies sunkiai atskiriama liepsna. Tai nėra tik paveikslas su žybsinčiomis lemputėmis, tai dekoratyvinis elektrinis židinys su tikros liepsnos efektu.

Atsiliepimai elektrinių židinių tik teigiami, šio prietaiso pagalba galite susikurti jaukumą ir tikrą ugnies liepsną bet kur. Nuo šiol židinį galime įsirengti bet kuriuose namuose. Mūsų klientai rekomenduoja ir kitiems tikrovišką liepsną savo namuose leidžiančius susikurti elektrinius židinius.

Ar reikalingas dūmtraukis, kaminas?

Didžiausias privalumas tai jog židinį Jūs galite turėti ne tik nuosavame name, tačiau ir bute, ofise, galbūt savo kavinėje, restorane, viešbutyje ar SPA, o tiksliau visur kur nėra kamino. Elektrinis židinys su tikroviška liepsna nesukelia kvapo, nesusidaro suodžiai, pelenai ir dūmai. Tai draugiškas aplinkai židinys kuris neišskiria CO2 ir yra saugus naudoti.


Ar elektrinis židinys gali sušildyti patalpas?

Elektrinis židinys turi netik tikrovišką liepsną, kurią galite mėgautis ištisus metus, tačiau gali turėti ir šildymo funkciją. Šildymo funkcija elektriniame židinyje įjungiama atskirai ir ji nepriklauso nuo židinio liepsnos veikimo, tai reiškia jog liepsna galite mėgautis ir vasarą, rudenį ir žiemą, o šildymo funkcija įjungsite tik tuomet kai reikės sušildyti patalpas. Elektrinio židinio šildymas įsijungia atskirai, taip pat elektriniai židiniai gali turėti elektroninį termostatą, kurio pagalba nusistačius norimą temperatūrą pagal Celsijų °C pvz. 22 °C, elektrinis židinys palaikys tą temperatūrą, kai pasieks ją šildymas atsijungs, o kai temperatūra vėl nukris keliais laipsniais vėl įsijungs ir vėl pašildys patalpą iki užduotos temperatūros. Taip pat jei šildymas nereikalingas yra elektriniai židiniai, kurie neturi šildymo funkcijos, o tik skleidžiamą liepsną.

Ar daug naudoja elektros elektrinis židinys?

Elektriniai židiniai yra ne tik saugūs ir nekenksmingi aplinkai tačiau ir naudoja labai mažai elektros energijos. Tai yra dėl to jog elektriniuose židiniuose yra įmontuotos LED lempos, kurios pasižymi ekonomiškumu ir ilgu tarnavimo laiko. LED lempų tarnavimo laikas netrumpesnis nei 100 000 valandų (atsižvelgiant į naudojimosi laiką elektriniu židinių, nemažiau 10-13 metų), o elektros sąnaudos 10- 30 W į valandą, kas reikštų apie 0,01 eur per valandą. Ar tai brangu?

Ar saugus elektrinis židinys dėl vaikų ir naminių gyvūnų?

Elektrinis židinys nors ir skleidžia šilumą bei dega tikroviška liepsna, tačiau yra visiškai saugus dėl vaikų ar naminių gyvūnų, kadangi židinio stiklas ir korpusas visiškai nekaista ir išlieka šaltas, dėl ko galima drąsiai prie jo liestis, nes nėra galimybės nudegti, ko negalima pasakyti apie malkinius židinius ar krosneles, kurių stiklas ir korpusas įkaista iki 400°C .

Ar saugu montuoti elektrinį židinį į/ant ar prie medinės sienos ar degių medžiagų?

Kadangi veikiant elektriniam židiniui visiškai nekaista nei stiklas nei korpusas jį montuoti galima prie bet kokios sienos, ar tai būtų medis, plytos, betonas, gipsas ar mediniai baldai. Nėra jokių saugumo reikalavimų, kas juos paverčia universaliais ir leidžia turėti židinį net ten kur galvojote jog to padaryti tikrai neįmanoma. Su elektriniais židiniais įmanoma viskas.

Ar galima elektrinį židinį montuoti po televizoriumi?

Taip, elektrinius židinius yra saugu montuoti po televizoriumi, kadangi, kad ir veikiant šildytuvui šiltas oras pučiamas į priekį, dėl ko televizorius ir virš elektrinio židinio pakabinti prietaisai ar interjero detalės visiškai nekaista.

Kaip išsirinkti elektrinį židinį: pakabinamas, įmontuojamas ar pastatomas?

Elektriniai židiniai tiks bet kokiuose namuose, bet kokioje patalpoje ir taps funkcionaliu dizaino elementu Jūsų interjere, kadangi galite pagal galimybes pasirinkti iš - įmontuojamų, pakabinamų ant sienos ar pastatomų elektrinių židinių ir kartu su prabangiomis apdailomis, kurios puoš Jūsų namus.

Pakabinamas elektrinis židinys, pats paprasčiausias būdas namuose turėti židinį, tereikia išsirinkti sieną ar vietą ant kurios jis bus kabinamas, pakabinti, kaip elementarų paveikslą ir iškart galite mėgautis ugnies liepsna ar jaukia šiluma. Kadangi korpusas nekaista dėl to nereikalinga ugniai atspari siena ar jos paruošimas. Didelis modelių ir dydžių pasirinkimas, tiesiu ar lenktu stiklu, su šviečiančia galine sienele ar bejos, galimybės beribės.

Visus pakabinamus elektrinius židinius galite rasti paspaudę šią nuorodą https://www.heatbaltic.eu/elektriniai-zidiniai-bute-name-gera-kaina/pakabinami-elektriniai-zidiniai-bute-name-restorane-ofise-geriausia-kaina

Įmontuojamas kitaip įleidžiamas į sieną, nišą ar net baldus (kas tampa dabar labai populiaru TV staliukas ar sekcija su elektriniu židiniu) elektriniai židiniai taupo vietą, įmontavus nelieka jokių išsikišimų bei estetiškai atrodo. Didelis įmontuojamų elektrinių židinių išmatavimų pasirinkimas leis pritaikyti židinį prie turimos sienos ar baldo. Įmontuojamas elektrinis židinys skiriasi nuo pakabinamo židinio tik dėl šildytuvo. Bet kurį pakabinamą židinį taip kaip ir įmontuojamą galite įleisti į sieną, nišą ar baldus, tačiau svarbu atkreipti dėmesį į šildytuvą. Pas elektrinius įmontuojamus židinius šildytuvas ir jo grotelės yra priekyje stiklo, dėl ko šiltas oras pučiamas į priekį (tai leidžia elektrinį židinį pilnai įmontuoti, nepaliekant jokių oro tarpų ir nereikia atvesti jokios angos oro padavimui ar šilto oro išleidimui), o pas pakabinamus židinius oro šildytuvas ir jo grotelės yra korpuso viršuje, dėl ko įmontavus pakabinamą židinį šiltas oras neturėtų kur išeiti ir galimas dalykas jog perkais šildytuvo ventiliatorius, todėl pakabinamus židinius reikėtų kabinti ant sienos, o jei jau jį nusprendžiate įmontuoti, tokiu atveju joms apdailoje reikia papildomų grotelių (tokių kaip tradiciniam malkiniam židiniui) pro kurias turėtų išeiti šiltas oras.

Visus įmontuojamus elektrinius židinius galite rasti paspaudę šią nuorodą https://www.heatbaltic.eu/elektriniai-zidiniai-bute-name-gera-kaina/imontuojami-elektriniai-zidiniai-bute-name-biure-kavineje-gera-kaina

Pastatomi elektriniai židiniai tai paprasčiausias būdas namuose įsirengti židinį, jam net nereikia sienos, ar konkrečiai numatytos vietos, pastatomą židinį jūs galite kilnoti, pernešti ir kaskart keisti jo buvimo vietą, kas leidžia Jums visiškai nevaržomai rinktis modelį, net ir nenusprendus kur jis tiksliai stovės.
Pastatomi elektriniai židiniai gali būti krosnelės tipo ar ugnies įdėklai dedami į jau turimą bet dėl daugelio priežasčių nenaudojamą židinio pakurą, ar pastatomi su apdaila, kurių pasirinkimas yra pats didžiausias, taip pat kas patogu yra kampiniai pastatomi elektriniai židiniai, kurių pagalba išnaudosite turimą kampą ir sutaupysite vietos. Didelis modelių ir spalvų pasirinkimas leidžia pritaikyti elektrinį židinį jau prie turimo interjero, skirtingi raštai, spalvos, medinis korpusas ar akmens imitacija, nepaliks abejingų ir leis rasti sau tinkamiausią modelį.

Visus įmontuojamus elektrinius židinius galite rasti paspaudę šią nuorodą https://www.heatbaltic.eu/elektriniai-zidiniai-bute-name-gera-kaina/pastatomi-elektriniai-zidiniai-bute-name-biure-gera-kaina

Kokias funkcijas gali turėti elektrinis židinys?

Be mūsų jau paminėtų tikroviškos liepsnos ir šildymo funkcijos elektriniai židiniai turi:
Keičiamos liepsnos spalvos : oranžinė (natūrali liepsna), mėlyna (dujų), geltona (biožidinio), bet to dar ir dešimt kitų spalvų (raudona, žalia, violetinė, balta, melsva, rožinė, maišyta raudona su mėlyna ir kitos..) Ugnies spalvų pasirinkimas leidžia židinį pritaikyti kad ir prie savo nuotaikos ar norint įvairovės, bet aišku natūraliausia ir tikroviškiausia yra oranžinė spalva, kurią kaip pagrindinę turi visi židiniai.
Elektroninis termostatas kurio pagalba galite kambaryje tiksliai palaikyti norimą temperatūrą laipsniais °C. 
Užduodamos temperatūros reguliavimas nuo 7 iki 35 laipsnių.
Savaitinis programavimas, kuris leidžia pagal savaitės dienas užprogramuoti elektrinį židinį pagal norimą palaikyti kambario temperatūrą.
Elektriniai židiniai gali turėti kaip apsaugos priemonę tai „atviro lango aptikimo daviklis“, kuris atjungia židinio šildymo funkciją, kai staigiai patalpoje nukrenta temperatūra, kad ir netikėtai atsidarius langui, kad veltui nebūtų šildomos patalpos.
Pakabinami elektriniai židiniai gali turėti šviečiančią galinę sienelę, kuri apšviečia kambarį ir sieną ant kurios pakabintas židinys.
Dekoracija: beveik visi elektriniai židiniai kaip pakuros dekoraciją turi malkų su žarijomis imitaciją, tačiau yra židinių modeliai kurie be malkų komplekte turi ir akmenukus, arba kristalus, kuriuos galite lengvai pakeisti ir kaskart keičiant naudotis vėl lyg naujai įsigytų židiniu, ir vis kitu ugnies efektu ir sukuriamu vaizdu.
Beveik visi elektriniai židiniai turi liepsnos aukščio reguliavimą, kas leidžia nusistatyti norimą ugnies liepsną ir kas kart vis kitokią, aukštesnę-žemesnę ar automatiškai besikeičiančią.
Taip pat elektriniai židiniai gali turėti liepsnos intensyvumo-greičio reguliavimą, kas leidžia reguliuoti liepsnos intensyvumą greitinant arba mažinant liepsnos degimą.
Elektriniai židiniai gali turėti tikros pakuros plytų imitaciją, kas sukuria tikrovišką plytinio malkinio židinio vaizdą.
Elektriniai židiniai gali turėti standartinį oro šildytuvą, kai kaitinamos elektrinės spiralinės lempos ir ventiliatoriaus pagalba karštas oras yra pučiamas į aplinką, taip pat elektriniai židiniai gali turėti infraraudonųjų spindulių šildytuvą, dėl ko galite apšildyti kur kas didesnę patalpą iki 60m2, kai standartiniai šildytuvai 1,5-2 kw apšildo iki 35m2 patalpą, beje šildytuvų galingumas reguliuojamas, tokiu būdų taupomi pinigai.
Elektriniai židiniai turi visas apsaugas nuo perkaitimo ar elektros nuotėkio, dėl ko yra visiškai saugūs.
Elektriniai židiniai gali turėti laikmatį, kurio pagalba nusistatysite kada židinys turės išsijungti.
Nedaugelis židinių turi įmontuotus degančių malkų garsinio traškesio funkciją, tačiau Jūs galite įsigyti prie kiekvieno židinio papildomą įrenginį, kuris skleidžia degančių malkų traškesį ir leidžia mėgautis, net tik tikrovišku ugnies vaizdu, bet ir degančiu malkų garsu.

Kokią liepsną elektriniam židiniui pasirinkti?

Kiekvienas gamintojas norėdamas išsiskirti iš kitų gamintojų siūlo skirtingas išgaunamų liepsnų technologijas, kurias sunku atskirti nuo tikros liepsnos:

2D LED liepsna

2D LED Populiariausias ir tikroviškas liepsnos ir ugnies vaizdas. LED apšvietimo pagalba ir elektriniame židinyje įmontuotais sukamais velenais išgaunama tikroviškiausia ir panašiausia į tikrą liepsną, o žėrinčios žarijos, tik dar labiau židinio vaizdą paverčiu tikrovišku ir maloniu akiai.

3D LED liepsna

3D LED apšvietimas ir besisukantis židinyje įmontuotas velenas, bei pakuroje sudėtos tikroviškos malkos, kurios beje sudėtos ne palei stiklą kaip 2d LED o į gylį, kas sukuria tikro židinio pakuros vaizdą, bei natūralų malkų degimą, nepaliks abejingų ir sunku bus atskirti nuo tikrų malkų degimo.

OPTIFLAME liepsna

OptiFlame - tai patentuotas, unikalus liepsnos efektas, kuomet imituojama liepsna yra sukuriama elektros ir LED apšvietimo pagalba, kuomet ugnies liepsna sklinda iš pakuros galo, o malkos sudėtos link sienelės, kas sukuria padidintos tikroviškos pakuros iliuziją, o liepsna atrodo tikroviška, lyg degtų visos malkos.

OPTI-MYST liepsna

Opti-myst tai tikros ir natūralios ugnies efektas sukuriamas apšviečiant halogeninėmis lempomis ypač smulkius vandens garus. Vandens talpa įmontuota po malkomis, todėl lengvai pildoma jas pakėlus. OPTI MYST technologija leidžia mėgautis tikroviška liepsna ir šiluma su „Opti-myst®“ natūralios ugnies efektu, kuris iškart išsiskiria iš kitų elektrinių židinių, tai trijų vizualizacijų 3D ugnies ir dūmų efektas. Elektrinis židinys niekada nebuvo toks realus ir panašus į tikras degančias malkas.
Vandens rezervuaras, apšvietimas (halogeninis), šildymo funkcija ir vandens garintuvas sukuria revoliucinę liepsną, neatskiriamą nuo tikros ugnies. Pilnai užpildytas rezervuaras garinamas 8-10 valandas, todėl nereikės ilgą laiką rūpintis užpildymu. Pasibaigus vandeniui įsijungia įmontuota apsauga, kurį automatiškai išjungia židinį, dėl ko Jums neteks nerimauti jei pamiršite jį išjungti. Itin smulkūs garai tuo pačiu ir drėkina patalpas – tad su elektriniu židiniu dviguba nauda. 

OPTI-V liepsna
 
OPTI-V liepsnos technologija tai revoliucija elektrinių židinių rinkoje, tai patentuota naujausia aukštos raiškos televizoriaus technologija, kuri sukuria tikrą liepsną ir kibirkštis, dėl ko šių elektrinių židinių neįmanoma atskirti nuo tikrų malkomis kūrenamų židinių. Unikali ir patentuota liepsnos technologija sujungia ultrarealistinę ir mirksinčią šviesą su 3D efektu ir malkomis, kurios retkarčiais išskiria žiežirbas. OPTI-V technologija jei taip galima pasakyti rimčiausias konkurentas tikrai ugniai. Ir visą tai Jūs galite turėti, kad ir savo bute.

Visus židinių video (kaip dega liepsna)  galite rasti mūsų Youtube kanale https://www.youtube.com/channel/UCzn_0_Qe8ILJoTKEPHYVqiA/videos

Mes atstovaujame žinomiausius ir vertinamus elektrinių židinių gamintojus, kurie stengiasi pasiūlyti pačius tikroviškiausius elektrinius židinius, jog ugnies liepsna galėtumėte mėgautis, bet kur ir bet kada, neatsižvelgiant į metų laikus ar vietą. Elektrinių židinių gamintojai - AFLAMO, CLASSIC FLAME, XARALYN, DIMPLEX, TAGU, ROYAL FLAME tai žinomiausi ir labiausiai vertinami tikros liepsnos ekspertai.
Elektrinius židinius galite įsigyti Ermitažas, Senukai, Moki veži, DEPO, Pigu, Skelbiu tačiau kadangi esame didmeninės ir mažmeninės prekybos atstovai, pas mus rasite geriausią kainą ir didžiausią modelių pasirinkimą, be to gausite profesionalią konsultaciją ir vertingus patarimus. Susisiekite su mumis el paštu info@heatbaltic.eu arba telefonu +370 611 62 722 ir atsakysime į visus Jūsų klausimus bei patarsime kas Jūsų atveju būtų geriausias pasirinkimas, kad nenusipirktumėte tik elementaraus paveikslo su lemputėmis, ką siūlo Electrolux, Flammifera ar Klarstein ale „elektrinių židinių“ gamintojai.