KAMI FALA 450x95 biožidinys degiklis įmontuojamas

 • KAMI FALA 450x95 biožidinys degiklis įmontuojamas

  Gamintojas
  KAMI
  Aukštis, mm:
  73
  Plotis, mm:
  444
  Gylis, mm:
  95
  Spalva:
  Juoda
  Montavimo tipas:
  Degiklis
  Biokuro talpa, l
  1,5
  Gamintojas:
  KAMI
  Garantija:
  2 metai
  Svoris, kg:
  2,8
  Plotis prekių paieškai iki, cm:
  50
 • Biožidinys degiklis KAMI FALA 450x95 įmontuojamas dažytas juodais milteliniais matiniais dažais. Viršus gali būti ir nerūdijančio plieno - tai kainuoja papildomai.

  KAMI degikliai, biožidiniai, bioetanoliu kūrenami židiniai pakabinami ant sienos, įmontuojami, įleidžiami į sieną ar baldus, pastatomi su apdaila, pastatomi ant stalo, kampiniai-sieniniai bio židiniai gali būti montuojami bute, name, biure, kavinėje ir bet kurioje patalpoje, taip pat lauke naudojami lauko biožidiniai. KAMI biožidiniams nereikalingas kaminas ar specialiai pritaikyta patalpa, užtenka tik įpilti, bekvapio, dūmų neišskiriančio biokuro. Biožidiniai su natūralia ugnies liepsna, pakeis tradicinius malkinius židinius, kuriems reikalingas kaminas, malkos ir brangiai specialiai jam ruošiama vieta . Biožidiniai ne tik grožiui ar jaukumui, bet ir patalpų šildymui. KAMI bio židiniai - natūrali liepsna, didelis modelių, išmatavimų ir spalvų pasirinkimas, šiuolaikinės saugios technologijos, aukšta kokybė ir maža kaina. 

  Tikroviška liepsna video 

  Jei lygintumėte KAMI biožidinio degiklius su kitais gamintojais, neabejotinai pasirinktumėte KAMI.

  Saugumas - tai biožidinių gamintojas kuris turi unikalų degiklį, kurį net apvertus aukštyn kojom iš jo neišsilies nė lašo biokuro.

  KAMI - vienas žinomiausių biokuro židinių gamintojas, kurio bioetanolio židiniai vertinami, dėl aukščiausios kokybės, šiuolaikinių technologijų, patentuotos liepsnos (bangos formos arba linija)

  Biokuro degiklio talpa gaminama iš 2 mm aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno. Dažyto karščiui atspariais milteliniais dažais.

  Degiklio vidus - keraminis užpildas (aliumosilikatinis "kilimėlis"), kuris yra nedegus, tarnaujantis visą gyvenimą, bei atlaikantis iki 1260 laipsnių pagal Celsijų, bet tuo pačiu ir puikiai sugeriantis bioetanolį.

  Visiškai saugus biožidinys su TUV sertifikatu.

  Degiklio ilgis 44,4 см
  Degiklio ugnies linijos plotis 40,8 см
  Pilnai užpildyto degimo laikas 3-5 val.

  KAMI biožidinys - degiklis išsiskiria iš kitų gamintojų savo sandarą ir pagaminimo būdu:

  Metalinis tinklelis, kurio funkciją apsaugoti keraminį "kilimėlį".

  Plieninės grotelės su tarpais ugniai gaminamas iš lakštinio plieno, kurio storis iki 3 mm. Grotelės taip pat atlieka bioetanolio garų cirkuliaciją.

  Kilnojamas įdėklo dangtis, kuris leidžia reguliuoti liepsnos dydį, pagamintas taip pat iš nerūdijančio plieno, kurio storis 5-6 mm. Dėl savo svorio ir tikslios su lazeriu pjaunamos biožidinio konstrukcijos jis maksimaliai sandariai ir galutinai nutraukia oro srautą, kas leidžia akimirksniu užgesinti liepsną.

  Minimalistinis dizainas suteiks namuose ne tik jaukumo, bei šilumos tačiau taps ir šiuolaikine interjero detale.
  Degiklis leidžia išgauti skirtingo aukščio liepsnas.
  Degiklis suprojektuotas taip jog galima būtų užgesinti ir vėl uždegti biožidinį neprarandant kuro.
  Pats korpusas biožidinio gaminamas iš plieno ir dažomas karščiui atspariais milteliniais dažais, kurie atsparūs įbrėžimams bei pažeidimams.
  Šie biožidiniai išsiskiria prailgintu veikimu.