KRATKI PATIO SLIM LIGHT CERAMIC WHITE dujinis lauko židinys

 • KRATKI PATIO SLIM LIGHT CERAMIC WHITE dujinis lauko židinys

  Gamintojas
  KRATKI
  Aukštis, mm:
  1500
  Plotis, mm:
  418
  Gylis, mm:
  418
  Galia, kW:
  8,2
  Tipas:
  Lauko židinys
  Montavimo tipas:
  Pastatomas
  Svoris, kg:
  30
  Gamintojas:
  KRATKI
  Garantija:
  2 metai
  Plotis prekių paieškai iki, cm:
  50
 • KRATKI PATIO SLIM LIGHT CERAMIC WHITE dujinis lauko židinys juodas.

  KRATKI dujiniai židiniai gali veikti su gamtinėmis dujomis arba iš mažų balionų suskystintų propano dujų. Dujiniai židiniai su tikra ugnimi, malkų imitacija, sukuria tikro židinio vaizdą, kurio neįmanoma atskirti nuo tikro malkinio židinio. Automatinis ugnies ir šilumos reguliavimas, leidžia tikra ugnimi mėgautis ir vasarą ir žiemą ištisus metus savo terasoje, pavėsinėje ar tiesiog lauke. KRATKI dujiniai židiniai – aukščiausios technologijos, mažos dujų sąnaudos, tikra ugnis ir šiluma, geri atsiliepimai, aukščiausia kokybė, geri atsiliepimai bei prieinama kaina. KRATKI dujiniai židiniai degdami neišskiria dūmų, pelenų, nesusidaro suodžiai, todėl pro skaidrų stiklą visada matysite nepakartojamą ugnies vaizdą.

  Tikros ugnies vaizdas video https://www.youtube.com/shorts/Jp_3ogmZIFk 

  Kratki PATIO modernaus ir minimalistinio dizaino 4,9-8,2 kW dujinis lauko šildytuvas-židinys. Puikiai tinkantis naudoti soduose, terasose, taip pat komercinėse lauko erdvėse, įskaitant barus, restoranus ir viešbučius. Jame yra keturios stiklinės plokštės, kurių centre dega tikra natūrali liepsna. Terasos šildytuvas KRATKI PATIO sukuria idealią atmosferą mėgautis maistu, gėrimais ir pokalbiams su šeima bei draugais vėsiais vakarais ar per visą naktį. Šis lauko šildytuvas turi reguliuojamą šilumos galią nuo 4,9-8,2 kW.

  Kratki PATIO lauko šildytuvą naudoti yra labai paprasta. Šildytuvo ugnies uždegimas trunka vos kelias sekundes, vieno mygtuko paspaudimu. Šildytuvo valdiklis leidžia labai paprastai jį įjungti / išjungti ir pakeisti liepsnos skleidžiamą šilumą bei aukštį. Šildytuvas nėra priklausomas nuo elektros, todėl jį galima įrengti bet kurioje lauko vietoje, kur nėra prieigos prie elektros lizdo. Šis lauko židinys neskleidžia jokių garsų ar kvapų ir neturi įtakos oro cirkuliacijai - ypač svarbu tiems, kurie turi alergiją. Lengvai pernešamas į kitą norimą vietą patogių integruotų rankenų pagalba. Kratki PATIO tikros liepsnos lauko dujinis šildytuvas gali būti kūrenamas propanu arba butanu Savi korpuse turi paslėptą 11 litrų dujų balioną, kuris lengvai keičiamas. Komplekte pridedama dujų jungimo žarna. 11 litrų dujų baliono veikiant visu galingumu ir nuolat užteks net iki 30 valandų. Saugus naudojimas, uždara stikliniame gaubte liepsna, pažangi ir saugi dujų valdymo sistema, kuri apsaugo nuo nekontroliuojamo kuro nutekėjimo, "ANTI-TILT" apsaugos sistema, kuri akimirksniu nutraukia dujų tiekimą jei židinys yra apverčiamas. Šildytuvas taip pat turi temperatūros jutikli, kurio pagalba akimirksniu yra nautrakiamas dujų tiekimas, jei liepsna užgesta ar yra užpučiama. 

  KRATKI dujiniai lauko židiniai pagaminti iš itin tvirto plieno, kuris visiškai atsparus temperatūrų svyravimui, karščiui, šalčiui, drėgmei ir sniegui. Todėl šiuo dujiniu lauko židiniu galėsite mėgautis ištisus metus. 

  Šio židinio degiklis gaminamas iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno. Židinio degiklio galingumas 4,5-8 kW. Židinio galingumą ir liepsnos dydį galite reguliuoti rankenėle ant korpuso.

  Elektroninis uždegimas.

  Visiškai saugus naudojimui, visos apsaugos dėl dujų nutekėjimo, tai lyg naudotis namuose dujine virykle.

  Rinkdamiesi  KRATKI židinius, būsite garantuoti dėl kokybės, saugumo, patogaus valdymo, naujausių technologijų, nepakartojamo ugnies vaizdo, bei šilumos. KRATKI dujiniai židiniai - tikra ugnis, tikra šiluma, nepakartojamas ugnies vaizdas, bei galimybė židinį turėti Jūsų bute, name, kavinėje, restorane, viešbutyje ar biure, jį pritaikysit visur.