ROYAL FLAME elektriniai židiniai

 • ROYAL FLAME elektriniai židiniai. Įmontuojami, pakabinami, pastatomi elektriniai židiniai. Geri atsiliepimai, aukšta kokybė, maža kaina, šiuolaikinės technologijos. Alternatyva tradiciniams židiniams.  ROYAL FLAME elektriniai židiniai – bute, name, sodyboje, kavinėje, restorane bet kurioje patalpoje be dūmtraukio.

  Didelis ir platus  ROYAL FLAME elektrinių židinių pasirinkimas, ras kiekvieno namus ir prisitaikys prie bet kokio interjero. Pakabinami ant sienos elektriniai židiniai  ROYAL FLAME yra įvairių išmatavimų ir dydžių, bei skirtingų liepsnos efektų, tai paprasčiausias būdas namuose turėti elektrinį židinį. Tereikia jį pakabinti ant sienos ir mėgautis tikros ugnies efektu, bei skleidžiama jaukia šiluma, kadangi jų korpusas ir stiklas visiškai nekaista pakabinamus elektrinius židinius galite montuoti ant medinių, ar ugniai neatsparių sienų ir konstrukcijų, nepaliekant jokių minimalių ar saugių atstumų. Įmontuojami į baldus, sieną, nišą elektriniai židiniai  ROYAL FLAME - tai populiariausi elektriniai židiniai, kurie taupo vietą, pilnai yra įmontuojami, estetiškai atrodo, bei interjerui suteikia išskirtinumą, įvairių išmatavimų įmontuojami elektriniai židiniai, kuriuos pritaikysite bet kokiame interjere. Įmontuojamų elektrinių židinių korpusas ir stiklas visiškai nekaista, dėl ko galite montuoti juos prie degių konstrukcijų, pilnai paslepiant ir nepaliekant jokių tarpų ar atstumų, dėl ko šie židiniai Jūsų interjere atrodys subtiliai ir nepriekaištingai. Ir populiariausi ir paprasčiausi dėl montavimo - tai pastatomi  ROYAL FLAME elektriniai židiniai.  ROYAL FLAME turi didelį pasirinkimą pastatomų elektrinių židinių, kuriuos tereikia pastatyti į norimą vietą - jokio montavimo, kabinimo ar gręžimo sienoje, vietą galite keisti kada tik panorėjus. Didelis spalvų, raštų, medžiagų iš ko pagaminti pastatomi elektriniai židiniai pasirinkimas leis išsirinkti ir rasti sau tinkamiausią modelį, kurį be vargo pasistatysite ir mėgausitės tikroviška liepsna ir jaukia šiluma savo namuose. Pastatomo elektriniai židiniai su apdaila ar tiesiog pastatomi elektriniai židiniai-krosnelės leis susikurti savo išskirtinį namų interjerą, bei kada tik panorėjus ar tai vasara ar žiema mėgautis liepsna ir skleidžiama šiluma.

  ROYAL FLAME elektriniai židiniai su skirtingomis liepsnos technologijomis LED, 3D LED (tikroviškas malkų ir liepsnos vaizdas), besikeičiančiomis spalvomis, bei malkų, kristalų ar akmenukų dekoracijomis, pakabinami, įmontuojami ar pastatomi ir pastatomi su apdailomis elektriniai židiniai Jūsų namų jaukumui. Taip pat daugiau informacijos apie elektrinius židinius, kaip išsirinkti elektrinį židinį, elektrinių židinių atsiliepimai ir privalumai skaitykite skiltyje "Kaip išsirinkti".  

  Gamintojas:  ROYAL FLAME Šalis: Airija

  ROYAL FLAME Dioramic 28 LED FX įmontuojamas elektrinis židinys
  Aukštis, mm:
  597
  Plotis, mm:
  746
  Gylis, mm:
  288
  Montavimo tipas:
  Įmontuojamas
  Gamintojas:
  ROYAL FLAME
  Plotis prekių paieškai iki, cm:
  80
  Kaina 380 
  543  Sutaupykite 163 
  ROYAL FLAME Dioramic 33W LED FX įmontuojamas elektrinis židinys
  Aukštis, mm:
  500
  Plotis, mm:
  866
  Gylis, mm:
  349
  Montavimo tipas:
  Įmontuojamas
  Tipas:
  2D LED
  Gamintojas:
  ROYAL FLAME
  Plotis prekių paieškai iki, cm:
  90
  Kaina 390 
  558  Sutaupykite 168 
  ROYAL FLAME Dioramic 33 LED FX įmontuojamas elektrinis židinys
  Aukštis, mm:
  665
  Plotis, mm:
  866
  Gylis, mm:
  349
  Montavimo tipas:
  Įmontuojamas
  Tipas:
  2D LED
  Gamintojas:
  ROYAL FLAME
  Plotis prekių paieškai iki, cm:
  90
  Kaina 400 
  570  Sutaupykite 170 
  ROYAL FLAME VISION 60 pakabinamas elektrinis židinys
  Aukštis, mm:
  425
  Plotis, mm:
  1461
  Montavimo tipas:
  Pakabinamas
  Tipas:
  2D LED
  Gamintojas:
  ROYAL FLAME
  Plotis prekių paieškai iki, cm:
  150
  Kaina 650 
  930  Sutaupykite 280