THE FLAME elektriniai vandens garų židiniai

 • THE FLAME elektriniai vandens garų židiniai. Įmontuojami, pakabinami, pastatomi elektriniai židiniai. Geri atsiliepimai, aukšta kokybė, maža kaina, šiuolaikinės technologijos. Alternatyva tradiciniams židiniams. THE FLAME elektriniai židiniai – bute, name, sodyboje, kavinėje, restorane bet kurioje patalpoje be dūmtraukio.

  THE FLAME tai žinomiausias elektrinių vandens garų židinių su tikroviška liepsna gamintojas, kuris turi didžiausią modelių pasirinkimą ir pasižymintis aukščiausiomis technologijomis. THE FLAME elektriniai židiniai išsiskiria savo dizainu, tikroviška ugnies liepsna, aukšta kokybe ir prieinama kaina.

  THE FLAME elektriniai vandens garų židiniai yra vertinami pasaulyje dėl tikros liepsnos efekto, kuris sukuriamas gamyboje naudojant patentuotas šiuolaikines tikros liepsnos technologijas vandens garų pagalba.

  Didelis ir platus THE FLAME elektrinių vandens garų židinių pasirinkimas ras kiekvieno namus ir prisitaikys prie bet kokio interjero. Pakabinami ant sienos elektriniai židiniai THE FLAME yra įvairių išmatavimų ir dydžių, bei skirtingų liepsnos efektų, tai paprasčiausias būdas namuose turėti elektrinį židinį. Tereikia jį pakabinti ant sienos ir mėgautis tikros ugnies efektu, bei skleidžiama jaukia šiluma, kadangi jų korpusas ir stiklas visiškai nekaista pakabinamus elektrinius židinius galite montuoti ant medinių, ar ugniai neatsparių sienų ir konstrukcijų, nepaliekant jokių minimalių ar saugių atstumų. Įmontuojami į baldus, sieną, nišą elektriniai židiniai THE FLAME - tai populiariausi elektriniai židiniai, kurie taupo vietą, pilnai yra įmontuojami, estetiškai atrodo, bei interjerui suteikia išskirtinumą, įvairių išmatavimų įmontuojami elektriniai židiniai, kuriuos pritaikysite bet kokiame interjere. Įmontuojamų elektrinių židinių korpusas ir stiklas visiškai nekaista, dėl ko galite montuoti juos prie degių konstrukcijų, pilnai paslepiant ir nepaliekant jokių tarpų ar atstumų, dėl ko šie židiniai Jūsų interjere atrodys subtiliai ir nepriekaištingai. Ir populiariausi ir paprasčiausi dėl montavimo - tai pastatomi THE FLAME elektriniai židiniai.

  THE FLAME elektriniai vandens garų židiniai išskirtinėmis liepsnos technologijomis, besikeičiančiomis spalvomis, pakabinami, įmontuojami ar pastatomi ir pastatomi su apdailomis elektriniai židiniai Jūsų namų jaukumui. Taip pat daugiau informacijos apie elektrinius židinius, kaip išsirinkti elektrinį židinį, elektrinių židinių atsiliepimai ir privalumai skaitykite skiltyje "Kaip išsirinkti". Elektrinius židinius galite nusipirkti Ermitaže, Senukai, DEPO, Pigu, Skelbiu, tačiau THE FLAME tai daugiau nei elektrinis židinys, kurio liepsną iškart atskirsite nuo kitų gamintojų, tokių kaip Flammifera, Klarstein ar ELECTROLUX, kurie gamina tik šviečiančius paveikslus, be tikroviškos ugnies ir vaizdo jog namuose savo interjere, turite tikrą židinį, kuriam nereikalingas dūmtraukis ir jokia priežiūra, su THE FLAME jums teliks mėgautis natūralia liepsna ir reikalui esant jaukia šiluma.

  THE FLAME biožidiniai. Įmontuojami, pakabinami, pastatomi, degikliai, automatiniai biožidiniai. Aukšta kokybė, maža kaina, šiuolaikinis dizainas ir beribės galimybės. Tikra liepsna net ir Jūsų bute ar patalpoje kurioje nėra dūmtraukio.

  THE FLAME dujiniai židiniai - aukščiausia kokybė, šiulaikinės technologijos, geriausi atsiliepimai, prieinama kaina, tikra ugnis ir šiluma Jūsų namuose, bute, name, biure, kavinėje, restorane, viešbutyje ar SPA, pritaikysite bet kokiame interjere.

  THE FLAME biožidiniai. Įmontuojami, pakabinami, pastatomi, degikliai, automatiniai biožidiniai. Aukšta kokybė, maža kaina, šiuolaikinis dizainas ir beribės galimybės. Tikra liepsna net ir Jūsų bute ar patalpoje kurioje nėra dūmtraukio. THE FLAME bio židiniai - tai tikra lieposna ir jauki šiluma Jūsų namuose. Didelis išmatavimų ir dizaino THE FLAME biožidinių pasirinkimas su kokybiškais degikliais tiks prie bet kokio interjero ir ras vietą Jūsų namuose. Biožidiniai pasižymi tuo jog neskleidžia kvapo, nesusidaro suodžiai, pelenai ir dūmai, tinka bet kurioje patalpoje. Kaip išsirinkti biožidinį, kokie biožidinių pranašumai, atsiliepimai skaitykite skiltyje "Kaip išsirinkti".

  Įmontuojami THE FLAME biožidiniai - gali būti montuojami į baldus nišą, sieną ar gipso karkasą. Minimalistinis dizainas, griežtos linijos, nepakartojama liepsna pavers Jūsų namus dar jaukesniais ir leis mėgautis tikra liepsna, bet kuriuo metu laiku. Pakabinami THE FLAME biožidiniai paprasčiausias būdas savo namuose turėti tikrą ugnį, kuomet beliks tik rasti vietą ir pakabinti ant sienos, bei iškart galėsite mėgautis tikra liepsna ir jaukia šiluma savo namuose. Paprasčiausias ir populiariausias iš biožidinių - tai pastatomo bio židiniai - kuriuos tiesiog reikia pastatyti į norimą vietą, kurią galėsit keisti kaskart kai tik sugalvosite. Didelis apdailų spalvų, raštų ir išmatavimų pasirinkimas leis pritaikyti biožidinį jau prie esamo interjero be jokių tvirtinimų ar sienų gręžimo. Biožidinių degikliai leidžia susikurti biožidinį pagal save, didelis išmatavimų pasirinkimas, leis biožidinio degiklį pritaikyti prie turimos nišos, stalviršio, stalo ar baldo. Tikra ugnis gali būti Jūsų namuose ir nesvarbu ar tai būtų butas, namas, ofisas, kavinė, restoranas, viešbutis ar parduotuvė, tikra ugnis bet kurioje patalpoje. Šiuolaikinė interjero detalė - biožidiniai pakabinami iš lubų, tai nestandartinis ir išskirtinis sprendimas Jūsų namams. Didelis modelių, spalvų, išmatavimų ir dizaino pasirinkimas leis sukurti išskirtinius ir jaukius Jūsų namus ar taps išskirtine detale Jūsų kavinėje, restorane ar viešbutyje. Ir moderniausias ir šiuolaikinis sprendimas tai - automatiniai biožidiniai. Tai ugnis Jūsų namuose, kurią valdote Jūs mygtukų pagalba, nuotoliniu valdymo pultu ar tiesiog išmaniuoju telefonu. Ugnies uždegimą, užgesinimą, liepsnos dydį, intensyvumą bei kuro papildymą valdysite kelių mygtukų paspaudimu ar išmaniuoju telefonu.

  Gamintojas: THE FLAME Šalis: AUSTRIJA

  THE FLAME ENDLESS EFFECT BURNER 50 įmontuojamas elektrinis vandens garų židinys
  Aukštis, mm:
  316
  Plotis, mm:
  512
  Gylis, mm:
  282
  Montavimo tipas:
  Įmontuojamas
  Tipas:
  OPTI-MYST
  Gamintojas:
  THE FLAME
  Kaina 4600 
  6135  Sutaupykite 1535 
  THE FLAME ENDLESS EFFECT BURNER 100 įmontuojamas elektrinis vandens garų židinys
  Aukštis, mm:
  316
  Plotis, mm:
  1017
  Gylis, mm:
  282
  Montavimo tipas:
  Įmontuojamas
  Tipas:
  OPTI-MYST
  Gamintojas:
  THE FLAME
  Kaina 6400 
  8535  Sutaupykite 2135 
  THE FLAME ENDLESS EFFECT BURNER 150 įmontuojamas elektrinis vandens garų židinys
  Aukštis, mm:
  316
  Plotis, mm:
  1515
  Gylis, mm:
  282
  Montavimo tipas:
  Įmontuojamas
  Tipas:
  OPTI-MYST
  Gamintojas:
  THE FLAME
  Kaina 8100 
  10800  Sutaupykite 2700