XARALYN ELIN Cassette 600 komoda su elektriniu vandens garų židiniu

 • XARALYN ELIN Cassette 600 komoda su elektriniu vandens garų židiniu

  Gamintojas
  XARALYN
  Aukštis, mm:
  1700
  Plotis, mm:
  1800
  Gylis, mm:
  445
  Montavimo tipas:
  Pastatomas
  Tipas:
  OPTI-MYST
  Garantija:
  2 metai
  Gamintojas:
  XARALYN/RubyFires
  Svoris, kg:
  40
  Plotis prekių paieškai iki, cm:
  180
 • XARALYN ELIN Cassette 600 komoda su elektriniu židiniu.

  XARALYN elektriniai židiniai pakabinami ant sienos, įmontuojami, įleidžiami į sieną ar baldus, pastatomi su apdaila, pastatomi į kampą, kampiniai elektriniai židiniai gali būti montuojami bute, name, biure, kavinėje ir bet kurioje patalpoje. XARALYN elektriniams židiniams nereikalingas kuras, kaminas ar specialiai pritaikyta patalpa. Elektriniai židiniai su natūralios liepsnos imitacija, kai kurie su malkų traškėjimo funkcija, pakeis tradicinius malkinius židinius, kuriems reikalingas kaminas ir kuras. Elektrinių židinių šiuolaikinės technologijos LED, 3D, Opti-Flame, Opti-myst su vandens garais, Opti-V tikroviška ugnies liepsna su žiežirbų efektu. XARALYN elektriniai židiniai – mažos elektros sąnaudos tik iki 30 W per valandą (0,004 eur/val), tikroviška liepsna, didelis modelių, dydžių, išmatavimų ir spalvų pasirinkimas, šiuolaikinės technologijos, aukšta kokybė ir maža kaina.

  „ XARALYN„Opti-myst“ natūralios ugnies efektas sukuriamas apšviečiant ypač smulkius vandens garus. Vandens talpa įmontuota po malkomis, todėl lengvai pildoma jas pakėlus.

  Mėgaukitės tikroviška liepsna ir šiluma su „Opti-myst®“ natūralios ugnies efektu, kuris iškart išsiskiria iš kitų elektrinių židinių. „ XARALYN“ sukūrė trijų vizualizacijų 3D ugnies ir dūmų efektą. Elektrinis židinys niekada nebuvo toks realus ir panašus į tikras degančias malkas.

  Vandens rezervuaras, apšvietimas (halogeninis), vandens garintuvas sukuria revoliucinę liepsną, neatskiriamą nuo tikros ugnies. Pilnai užpildytas rezervuaras garinamas 8-10 valandas, todėl nereikės ilgą laiką rūpintis užpildymu. Pasibaigus vandeniui įsijungia įmontuota apsauga, kurį automatiškai išjungia židinį, dėl ko Jums neteks nerimauti jei pamiršite jį išjungti. Itin smulkūs garai tuo pačiu ir drėkina patalpą – dviguba nauda.

  Ultragarsinis šaltų garų generatorius. Pilnai paslėptas ventiliatorius ir vandens talpa.